דרישת הפיצויים המגיעים לך מחברת הביטוח וניהול ההליך המשפטי

ניהול הליך משפטי במסגרת של תביעה אל מול חברת הביטוח מצריכה התקשרות עם עורך דין מומחה. כל הפרטים אודות התהליך – במאמר הבא.

נפצעת ואתה תובע את חברת הביטוח? זה מה שעלייך לדעת בכדי לקבל פיצוי

לצערנו, ישנם לא מעט מקרים בהם נידרש להתקשר עם חברת הביטוח לצורך קבלת פיצוי, הן בעבור אובדן כושר עבודה, תאונה או כל אירוע אחר אשר מחויב בפיצוי מטעם חברת הביטוח.יחד עם זאת,מדובר בהליך פרוצדוראלי ובירוקראטי סבוך ומורכב אשר מצריך התקשרות עם עורך דין תביעות ביטוח, וזאת בשל העובדה כי חברות הביטוח השונות עושות ככל שביכולתן בכדי להפחית את גובה הפיצוי, ולעיתים אפילו לדחות אותו על הסף.למעשה, רוב תביעות הביטוח במסגרת של דרישת פיצויים חייבות להתנהל באמצעות הליך משפטי, כל זאת על מנת שתוכלו לקבל את גובה הפיצוי המגיע לכם באופן הטוב והקצר ביותר. כיצד תעשו זאת? להלן הפרטים המלאים שכל מבוטח חייב לדעת בכדי לקבל את גובה הפיצוי הגבוהה ביותר.

עורך דין תביעות

מהו תפקידו של עורך דין תביעות ביטוח?

למעשה,תפקידו של עורך דין אשר מתמחה בתביעות ביטוח היא לבדוק את מידת הזכאות של המבוטח לקבלת פיצוי במסגרת בחינה מדוקדקת של תיק המבוטח, וזאת משום שרבים מהמבוטחים אינם מודעים לעובדה כי לעיתים הכיסוי הביטוחי שלהם איננו מקיף דיו, ומשום כך הם עלולים למצוא את עצמם ללא פיצוי כספי. משום כך,תפקידו של עורך הדין הוא לבחון את הסטאטוס של המבוטח ולאחר לכן לקבוע את גובה הפיצוי הנדרש, כאשר לרוב גובה הפיצוי עשוי להגיע גם לעשרות אלפי שקלים ואף יותר מכך. יחד עם זאת, מדובר בהליך סבור וזאת משום שחברות הביטוח לרוב ינסו לבחון האם ניתן להפחית את גובה הפיצוי או לפסול אותו על הסף,ולכן יתנהל הליך משפטי אשר במסגרתו חובת ההוכחה תהיה על המובטח. ייצוג ראוי של עורך דין מומחה לתחום יכולה להבטיח כי תקבלו ייצוג משפטי המבוסס על ידע משפטי וביטוחי נרחב, כאשר כיום עורך הדין המוביל בתחום הוא עורך הדין שלומי וינברג.

עתידים לתבוע את חברת הביטוח במסגרת קבלת פיצוי? עו"ד שלומי וינברג כאן לשרותכם

עו"ד שלומי וינברג נחשב לאחד מעורכי הדין המצליחים בישראל, זאת לאור ניסיון של שנים רבות בייצוג של מבוטחים במסגרת הליך של תביעת ביטוח וקבלת פיצוי. באמצעות עו"ד וינברג תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים את הייצוג המשפטי הטוב ביותר, כל זאת לאור שורה ארוכה של הצלחות וקבלת פיצוי למבוטחים במגוון רחב של תיקים. לקבלת פרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ ראשונית, היכנסו לאתר הרשמי של משרדו בכתובת https://www.shlomiw.co.il, השאירו פרטים מלאים ונציג מטעם משרדו ישוב אליכם בהקדם האפשרי, כך שתקבלו את הייצוג המשפטי הראוי.

אולי תאהבו גם את: