4 חוקים שצריך לדעת לפני הובלה

כל מוביל יודע שיש חוקים מסוימים שידועים בקרב העובדים בתחום. הבעיה היא, שהלקוחות, לא תמיד מודעים לקיומם של חוקים אלו. הדבר גורם לא פעם לקצר בתקשורת בין המוביל ללקוח. כדי להימנע מאי נעימויות בעקבות מצב שכזה, החלטנו שהגיע הזמן לכתוב את 4 החוקים החשובים ביותר שכל אחד צריך לדעת לפני הובלה. אתם מוזמנים לקרוא ולגלות מהם.

 

חוק מספר 1 – תיצרו קשר עם המוביל כשיש לכם תאריך מדויק להובלה

לא פעם לקוחות יוצרים קשר עם המוביל, שולחים לו את כל הפרטים, מקבלים הצעת מחיר ובסופו של דבר, אחרי כל המאמץ הזה, הם מגלים שהתאריך שבו הם מתכננים לעבור בכלל לא מתאים למוביל, שעמוס באותו יום. מצב שכזה גורם לבזבוז זמן משווע של איש מקצוע עמוס. לכן, כדי להימנע מאי נעימות שכזו, אנו ממליצים לכם לפתוח את השיחה עם המוביל אך ורק כשידוע לכם מהו תאריך ההובלה המדויק. שימו לב – החוק הזה נוגע בעיקר לאנשים שמוגבלים בתאריך ההובלה. כלומר, יש להם תאריך אחד מסוים שבו הם יכולים לבצע את ההובלה. אם אתם גמישים בתאריך ההובלה, החוק הזה לא תמיד נוגע לכם.

 

חוק מספר 2 – תצלמו את כל הרהיטים שיש ברשותכם

יש חברות הובלה מתקדמות שמאפשרות ללקוח לצלם את הרהיטים שיש ברשותם. הדבר מאפשר לחברת ההובלה לראות באיזה רהיט מדובר ולאמוד את הנתונים הבאים לגביו:

  • גודלו
  • משקלו
  • היכולת להכניס אותו למעלית הבניין במידה ויש
  • בחינה בנוגע לפירוק

אנו ממליצים לכם לפנות לאתר של מובילים מנוסים ומומלצים כמו האתר הבא כדי שתוכלו  לקבל את השירות הטוב ביותר- https://sopick.co.il.

 

חוק מספר 3 – תספרו את הארגזים שלכם פעמיים לפחות

מובילים רבים מציינים כי הלקוחות מציינים לא פעם כי יש להם X ארגזים להובלה. כאשר המובילים מגיעים לבית, הם מגלים שיש X+3 ארגזים. זאת אומרת, יש תוספת לא צפויה של ארגזים. כידוע לכם, אתם צפויים לשלם לפי ארגז, וברגע שאתם מוסרים מידע לא מדויק, אתם בעצם גוזלים מהמוביל את המגיע לו. סביר להניח שלקוחות שעושים זאת לא טועים בהכרח במתכוון, אלא מתוך טעות, ובכל זאת, כדי להימנע מאי נעימות, אנו ממליצים לספור את הארגזים שברשותכם פעמיים או שלוש כדי שתוכלו להיות בטוחים שלא טעיתם בספירה.

 

חוק מספר 4 – תכינו שתייה קרה

אתם לא צריכים לצאת עכשיו במיוחד לסופר בשביל לקנות משקה מוגז או ממותק. מספיק שתניחו בבית בקבוק מים קרים וכוסות פלסטיק. המובילים שלכם צפויים לעבוד קשה והם לא תמיד ימצאו זמן לבקש מכם מים. אם תניחו להם בקבוק מראש, הם יודו לכם מקרב לב.

 

כמה מילים לסיום המדריך

עד כאן המדריך שלנו שכלל את החוקים שצריך לדעת לפני שאתם עורכים הובלה, אנו מאחלים לכם הובלה קלה!

משאית משלוח

אולי תאהבו גם את:

החלפת מוצרי חשמל
החלפת מוצרי חשמל

מוצרי חשמל הם חלק בלתי נפרד מהחיים המודרניים. הם עוזרים לנו לבצע משימות יומיומיות כגון בישול, ניקיון, כביסה והאזנה למוזיקה. יחד עם זאת, מוצרי חשמל

קרא עוד »
קניית דירה
4 טיפים להשקעות נדל"ן

זקוקים לנתיב הכנסה נוסף? מרגישים שהעבודה שלכם לא מכניסה לכם כסף כפי שהייתם רוצים? יותר ויותר ישראלים פונים היום לפתרון האולטימטיבי: השקעות נדל"ן כדי להגדיל

קרא עוד »
איך להקים חברה באנגליה?

פעילות עסקית ברחבי העולם דורשת לעיתים את קיומן של חברות בינלאומיות. במיוחד כאשר מבצעים עסקים ממדינת ישראל, אשר אינה בעלת קשרים עסקיים או דיפלומטיים עם

קרא עוד »