קניתם מור כסף וגיליתם שהוא מזויף – מה החוק אומר?

מה זה אומר בדיוק מוצר העשוי מכסף מזויף? מהי כמות לגיטימית ממנה צריך להיות הכלי או התכשיט שקניתם כשזה מגיע לכסף? איך מודדים את כמות

הכסף על תכשיט ומבינים אם מדובר במתכת מזויפת? על כל השאלות האלו נענה ממש כאן במאמר במטרה להגיע לנושא המרכזי של המאמר – מה החוק

אומר על מכירת מוצרים מזויפים? האם יש משהו שניתן לעשות?

 

מכמה כסף עשוי המתכת שרכשתי?

נתחיל מההתחלה, הדרך המקובלת לדעת מכמה כסף עשוי התכשיט, הכלי, תשמיש הקדושה וכדו' שרכשתם: ישנו טווח קבוע הנע בין המספרים 800 ו 999 המעידים בפיננו מכמה כסף עשוי המוצר שקנינו. המספרים הללו הם קבועים אין למשל את המס' 803, כן יש 830 או 925 (סטרלינג).

כל מס' בעצם מייצג את אחוז הכסף ממנה עשויה המתכת שקנינו. למשל, במידה וקנינו טבעת נישואין עליה טבוע המס' 925, המשמעות היא גם שמדובר בטבעת מכסף איכותי, וגם שהיא עשויה מ92.5 אחוז כסף טהור.

אבל לפעמים ניתן לזייף את המס' או לשקר בנוגע לכמות הכסף האמיתית של המוצר שקנינו. מה החוק אומר על זה ומה אפשר לעשות?

 

זה לא עשוי מהכמות כסף שהמוכר אמר לי, מה החוק אומר?

ישנה אחריות פלילית בהחלט למי שמוכר מוצרים מזויפים כאלו ואחרים וזה בהחלט נכון לתכשיטים או מתכות שונות. במידה ומישהו מכר לך מוצר מזויף אתם יכולים להגיש תלונה למשטרה, עם ראיות שקניתם מוצר מזויף למרות שנאמר לכם אחרת. העבירה על החוק כמובן היא קבלת כסף במרמה.

החוק כאן בהחלט לצידכם וכל עוד יש לכם קבלות ותיעוד כי מדובר במוצר מזויף שרכשתם, יש לכם בהחלט קייס ויש מה לעשות בנוגע לזה.

בכל מקרה אנחנו ממליצים לכם להתייעץ עם סמכות משפטית שתוכל להתוות עבורכם את הדרך ולתת לכם ייעוץ מקצועי.

 

לקנות כלים ומוצרים מכסף באמינות ובביטחון:

בשביל שלא תצטרכו להסתבך בתהליך הקנייה וחס וחלילה לרכוש כסף שהוא לא אמיתי או בכמות שהמוכר אמר לכם שהמוצר שקניתם ממנה עשוי, אנחנו ממליצים לכם לקנות בעסק או רשת שהיא מוכרת ואמינה.

איך עושים את זה? ישנם כמובן מספר רב של עסקים ורשתות תכשיטים וכלי כסף עם מותג כה עוצמתי שהסיכוי שיעבדו עליהם מבחינת כמות המתכת שואפת כמעט ל0.

תוכלו גם להיוועץ עם חברים המבינים במתכות ובפורומים ובלוגים הדנים בנושא שיוכלו לתת לכם עצות אובייקטיביות ואמינות איפה די לכם לקנות מוצרי כסף שונים בלי להסתבך בתהליך, מבלי שתצטרכו לדאוג בנוגע למוצר שתקבלו בסופו של דבר.

אנחנו מקווים מאוד שמצאתם במאמר הזה כאן מידע בעל ערך פרקטי שיוכל לשמש אתכם. ישנם מגוון של מאמרים בנושא כך שאם אתם רוצים עוד להתעמק בנושא תוכלו למצוא המון מקורות מידע באינטרנט. במידה ומכרו לכם מוצר מזויף אנחנו ממליצים לכם כמובן להתייעץ עם סמכות משפטית.

במידה ואתם מחפשים מקום אמין לרכוש בו מוצרים מכסף היכנסו ללינק הבא!  https://www.hadadbros.com

 

שרשרת

אולי תאהבו גם את: