האם בגידה היא עילה לגירושין

זוגיות ארוכת שנים זה אף פעם לא משהו שקל להתמודד איתו ואין ספק שצריך לטפח את הזוגיות כדי שהיא תצליח לעמוד באתגרים השונים. לאחרונה גיליתם שבן הזוג בוגד? מתלבטים האם זו עילה לגירושין? על כך במאמר שלפניכם. 

קחו את הזמן לעכל את הדברים

לא אחת הנטייה של בן הזוג שמגלה שבגדו הוא היא לפעול מתוך היסטריה, מתוך פאניקה ומתוך הלם. זה בדרך כלל יהיה השלב שאותו בן זוג, שלא עוצר לחשוב על הדברים אלא פועל מתוך המקום הפגוע, יחליט לעזוב, להעזיב או יכריז שגירושין זה הפתרון למצב. עם זאת, האם זה באמת נכון? האם אי אפשר להתמודד עם בגידה? והאם נכון לקבל את ההחלטה הזאת ברגע שמגלים שבן הזוג בגד? חשוב שתבינו: לא מדובר על משהו אוטומטי, לא קל לעכל את הדברים ולכן המפתח הוא לקחת את הזמן. בכל יום שעובר סביר להניח שתראו את הדברים בצורה אחרת, יעלו לכם בראש עוד רעיונות ולכן בהחלט יש טעם לתת לזמן לחלוף.

צלחת שבורה

האם כדאי ללכת ביחד לטיפול?

לא פעם כאשר אנשים שואלים את עצמם איך מתמודדים עם בגידה של בן זוג עולה האפשרות של טיפול משותף, והאמת היא, שזו יכולה להיות אופציה טובה. ראשית, קחו בחשבון שאתם יכולים גם לעבור חוויה של טיפול פרטי ולא זוגי ושנית, טיפולים מסוגים שונים בהחלט יכולים לסייע. אומנם זה נכון שבהחלט יכול להיות שגם אחרי תהליך של טיפול תגיעו למסקנה שאתם בהחלט כן רוצים להתגרש, אך יחד עם זאת, יכול להיות שגם תחליטו להישאר. מה שבטוח זה שתעברו תהליך מסוים עם סוגיית הבגידה, מה שלרוב גם יאפשר לכם לא לקחת אותה איתכם הלאה, אל הקשר הבא. לכן יש טעם לא רק לתת לזמן לעשות את שלו אלא גם לבחור את שיטת הטיפול הנכונה ביותר עבורכם. בגידה זה לא דבר פשוט אך החדשות הטובות הן שרבים עוברים את זה ומצליחים לקום שוב על הרגליים.

בחירת המטפל שאליו אתם עומדים לפנות

החלטתם שאתם רוצים לעבור טיפול? לדבר על הדברים ולראות האם יש אפשרות למצוא נקודת אור? אם כך, עכשיו זה הרגע לבדוק לאיזה מטפל אתם פונים. אומנם זה נכון שבגידה זו לא פטרת כף הרגל, אך בשני המקרים נרצה לבחור את המטפל הכי טוב שקיים. לכן גם בבחירת המטפל עליכם להשקיע, כי אם אתם כבר הולכים להתמודד עם הבגידה, טבעי שתרצו לעשות זאת בצורה כמה שיותר מהירה, יעילה וטובה. לכן המטפל שלכם צריך להיות:

  • אדם שמוכר ומוערך בתחומו
  • מטפל שזמין עבורכם להתחלת הטיפול כבר עכשיו
  • איש מקצוע ששמעתם לגביו המלצות רבות

בין אם תחליטו להתגרש ובין אם לא, כדאי שתתחילו להתמודד עם המצב כבר עכשיו כי התעלמות או הדחקה לרוב זה לא הפתרון המועדף.

ראה עוד: https://www.kernelios.com/קורסים/

אולי תאהבו גם את:

מזונות ילדים

כמה דגשים חשובים על מזונות ילדים : מזונות ילדים הם הזכות של הילד ולא של ההורה, מכאן כי כל החלטה בנוגע למזונות אותם משלמים הם

קרא עוד »