כיצד לבחור עורך דין גירושין

רוב האנשים שעמדו ביחד מתחת לחופה עשו זאת מתוך כוונה לחיות את כל החיים ביחד. הם היו בטוחים שהם מצאו אהבה ושכל אותם סיפורים על גירושין לא באמת יגיעו לפתח ביתם. עם זאת, הסטטיסטיקה בישראל לא משקרת ומצביעה על כך שאחד מכל שלושה זוגות ימצא את עצמו מתגרש. למרות שאף אחד לא שואף לכך, זה עלול לקרות ולכן הדבר הכי חשוב שיש זה להחליט איך עושים את זה נכון. לכן, במידה וגם אתם החלטתם שאתם רוצים לפרק את החבילה, כדאי שתדעו שאתם לא לבד והאמת היא, שגם לא כדאי שתתמודדו עם המצב הזה לבד. יש הרבה מאוד החלטות שאתם צריכים עדיין לקבל במשותף, כי גם כאשר מתגרשים, צריך לעשות את זה ביחד. מדהים לראות כיצד אנחנו אומנם מבינים את זה בהיגיון אך בפועל קשה לנו לעשות זאת. לכן, רגע לפני שגם אתם נכנסים עכשיו למאבקים אינסופיים שגם עלולים לעלות לכם לא מעט כסף, כדאי שתדעו: עו"ד טוב יוכל לקצר עבורכם את התהליך. לכן חשוב לבחור בקפידה עורך דין גירושין, רק השאלה היא: איך בוחרים עו"ד אחד מתוך כל כך הרבה אפשרויות?

ציוד משפטי

הניסיון והאנושיות

כולם יסכימו איתכם על כך שכדי לבחור עו"ד לענייני גירושין צריך לבדוק, לפני הכול, האם מדובר על איש מקצוע שיש לו ניסיון. לא לכל עו"ד יש מספיק ניסיון והאמת היא, שלמרות שגם חבר'ה צעירים שלמדו משפטים יכולים וראויים לעבודה – זה עדיין לא אומר שהייתם רוצים להפקיד בידיהם את הטיפול במקרה שלכם. לכן אנחנו מציעים לכם לבדוק ממתי עוה"ד שאליו אתם פונים עובד בתחום הזה? האם מדובר על אדם שיש לו גם מוניטין רציני? או שאולי זה איש מקצוע שלא כל כך ברור מי הוא בכלל? בנוסף, אם אתם יכולים לדבר אישית עם זוגות שכבר התגרשו ועברו את כל התהליך עם אותו עו"ד שאליו אתם חושבים לפנות, זה בפירוש כדאי. אומנם לא תמיד נעים לבקש המלצות בנושא הזה, אך אין ספק שאם תבחרו עו"ד שכל הלקוחות שלו ממליצים עליו, זה יהיה עדיף מאשר לפנות לאדם אנונימי לגמרי. שווה גם לברר האם מדובר על עו"ד שיכול להיות זמין עבור הלקוחות שלו בכל עת, ואם אתם יכולים לבחור עו"ד שהוא גם מגשר, זו תהיה האופציה הכי טובה שיש. לסיים את היחסים שלכם בצורה טובה, בלי יותר מידי מריבות מיותרות ובלי דיונים אינסופיים בבית המשפט זה כמובן עדיף. לכן האופציה של עו"ד שהוא גם מגשר בהחלט צריכה לבוא בחשבון.

כמה תשלמו על התהליך הזה?

לבסוף, אנחנו רוצים להזכיר שלכם שגירושין זה גם עניין כלכלי. כלומר, אתם עומדים לשלם גם לא מעט כסף על התהליך כולו ולכן יש טעם לבדוק גם את הנקודה הזאת מראש. כלומר, אתם לגמרי יכולים להרגיש חופשיים לפנות אל כמה עורכי דין במקביל, לבקש מהם הצעות מחיר ולראות מי גובה את המחיר הסביר ביותר מבחינתכם עבור השירות שהוא מציע. זה שיש עורכי דין מאוד מוכרים וידועים אשר מרשים לעצמם לגבות מחירים אסטרונומיים זה נכון, אך האם זה אומר שאתם חייבים להסכים לשלם זאת? התשובה היא בפירוש לא. מצד שני, גם לא כדאי לבחור את עוה"ד שילווה את התהליך הזה רק בהתאם למחיר שהוא גובה כך שצריך להתייחס לכל הנתונים גם יחד. האנושיות והאדיבות של איש המקצוע חשובים גם הם כי הוא בהחלט עתיד לפגוש אתכם בסיטואציה לא פשוטה בכלל בחייכם, כך שעדיף לפחות לעשות זאת עם חיוך.

אולי תאהבו גם את:

מזונות ילדים

כמה דגשים חשובים על מזונות ילדים : מזונות ילדים הם הזכות של הילד ולא של ההורה, מכאן כי כל החלטה בנוגע למזונות אותם משלמים הם

קרא עוד »