אישור משרד הבריאות – איך ניתן לקבל אותו

תוכן עניינים

כמט בכל דבר שאנחנו עושים בחיינו אנחנו מחפשים את האישור עליו. למשל, אם ילדים רוצים לצאת מבית הספר מוקדם – הם יחפשו את אישור המורה או ההורה. אם אנחנו רוצים לעבור תפקיד בתוך החברה שבה אנחנו עובדים, נצטרך את אישורו של הבוס שלנו, ואם נרצה לקנות מוצרים מסויימים, נחפש את חותמת אישור משרד הבריאות עליו, כדי שנדע שהמוצר שאנחנו קונים הוא בטוח לשימוש. במאמר הקרוב נעמיק בנושא: אישור משרד הבריאות – איך ניתן לקבל אותו.

 

מי צריך אישור משרד הבריאות?

משרד הבריאות הוא המשרד שקובע האם מוצרים מסויימים ניתנים לשימוש או לא. כך, דוגמה, כל מוצר של רשת ייצור מזון כזו או אחרת צריך לקבל את אישור משרד הבריאות על מנת שיוכל להימכר ברשתות השיווק, בסופר מרקטים ובמכולות. ללא אישור משרד הבריאות, אין ללקוח דרך לדעת שהמוצר אכן מאושר לאכילה, ואין לו גם דרך לדעת שהוא מכיל אך ורק חומרים מאושרים לשימוש.

בנוסף, כל מוצרי הקומסטיקה זקוקים גם הם לאישור משרד הבריאות, כדי שהלקוחות יוכלו לדעת שהם מכילים אך ורק חומרים שיזינו את עורם ולא יזיק להם. נכללים כאן סבונים, קרמים למיניהם, שמפואים, מרככים ומשחות. גם חברות שמשווקות חומרים טבעיים צריכות לקבל את אישור משרד הבריאות כדי שיוכלו להציע ללקוחות שירותים לרכישת קמגרה, קניית ויאגרה ללא מרשם ועוד.

גם עסקים כמו קאנטרי קלאב, מסעדות, בתי מלון, מרכולים, גני אירועים ועוד זקוקים לאישור משרד הבריאות על מנת לפתוח את שעריהם ולהתחיל לפעול באופן קבוע.

 

אישור משרד הבריאות – איך ניתן לקבל אותו

קבלת אישור משרד הבריאות היא תהליך בירוקרטי שדורש כמה פעולות שמשתנות בהתאם למוצר או המקום שמבקש את אישור משרד הבריאות.

כאשר מדברים על תמרוקים ותרופות, מדובר כאן על תהליך שכולל הגשת בקשה לרוקחות המחוזית לקבלת רישיון תמרוקים. לאחר קבלת הרישיון, ניתן להגיש מסמכים נוספים בהתאם לנהלים של רישוי ורישום תמרוקים. יש להקפיד על חידוש הרישיון מדי חמש שנים או בהתאם לבקשה של משרד הבריאות. ההליך מלווה בתשלומי אגרה אותם ניתן לבצע דרך האינטרנט או דרך בנק הדואר.

 

ומה כאשר מדובר בעסקים?

כאשר מדובר בעסקים ההליך הוא מעט מורכב יותר. כאן מדובר על כמה שלבים שכוללים צעדים כמו הגשת בקשה לרשות המקומית לפתיחת עסק, הגשת בקשה לאישור, בחינת הבקשה שיכולה להוביל או לאישור, או לאישור בתנאים מוקדמים, או לאישור בתנאים או לסירוב. לאחר מכן, יגיע תהליך של הגשת בקשה חדשה למשרד הבריאות, שבהתאם אליה יוחלט אם לתת את אישור משרד הבריאות או לא.

לסיכום, מדובר כאן על הליכים בירוקרטיים אמנם, אך הכרחיים על מנת לקבל אישור משרד הבריאות שיאשר הפעלת עסקים ומכירת תמרוקים. שיהיה המון בהצלחה!

הגשת מכתב למשרד הבריאות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
עורך דין צעיר ורציני
חסר לכם מידע? צרו איתנו קשר וקבלו תשובה

מי שלא עוסק בתחום המשפטים ועריכת דין כדרך קבע, יימצא עצמו במוקדם או מאוחר מחפש אחר מידע מהתחום.
השאירו פרטים וקבלו את המידע הרלוונטי.

מידע נוסף
האם זה חוקי להשתמש במוצרי און גברי

גברים רבים מסביב לעולם מתמודדים עם בעיות שקשורות בתפקוד המיני שלהם. אין אונות, אימפוטנציה, שפיכה מהירה וחשק ירוד הן רק חלק מרשימת הבעיות שגורמות לאותם

האם זה חוקי לרכוש סיאליס ללא מרשם

כולנו יודעים שבשביל להשיג תרופות כאלו ואחרות אנחנו צריכים בשלב הראשון להצטייד במרשם רופא. התהליך הוא תהליך ארוך ומייגע שכחלק ממנו תצטרכו לקבוע את התור

האם חוקי להזמין שמן CBD לישראל

השיח על שמן סי בי די או בשמו המוכר יותר שמן קנאביס הולך וגובר בשנים האחרונות במדינת ישראל בפרט ובעולם בכלל. אז נכון שבמדינת ישראל